KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13856463

nr 1385 6463

Mikael Wahrby

(f. 1952), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 1975. Motivet: 29x35cm, yttermått inklusive ram: 48x52cm

Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 mars 2021
kl 18:04:03

22/3 15:36:51 1      Vinnande bud

Mikael Wahrby

Läs mer om Mikael Wahrby