KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13856463
nr 1385 6463
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1975. Motivet: 29x35cm, yttermått inklusive ram: 48x52cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:04:03
22/3 15:36:51
Mikael Wahrby
nr 1385 6463
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 22 mars 2021 |
| 22/3 15:36:51 | 1 | Vinnande bud |